Afraid of the Dark

23. září 2012 v 16:51 | MaDKilleR |  Creepypastas
Máte strach ze tmy, nebo z toho co je ve tmě?


Nikdy jsem se nebál tmy. Ani jako dítě jsem neměl problém jít do tmavé místnosti bez rozsvícení nebo v noci do koupelny. Neměl jsem tak živou představivost, vždy jsem si našel způsob jak vysvětlit divné stíny.
Jednu bouřlivou noc, umluvte to klišé, jsem ležel v posteli s mou ženou. Spala, měla od přírody tvrdý spánek.
Já takové štěstí neměl, takže jsem ležel vzhůru, zatímco venku zuřila bouřka. Najednou jsem musel nutně na záchod a tak jsem potichu vstal z postele. v domě máme dlouhou chodbu kde jsou tři ložnice a koupelna. Naše ložnice je na jednom konci, koupelna na druhém.
Potichu jsem šel do koupelny, opatrně jsem se vyhýbal vrzajícím parketám. Blesky tvořily zvláštní tvary a postavy, které se tak oběvovaly na stěnách chodby, ale i přesto že jsem neměl strach, zrychlil jsem kvůli své potřebě.
Došel jsem do koupelny. Chvíli jsem jen stál a díval jsem se na sprchu, její vnitřek se skrýval za závěsem.
Co se tam mohlo skrývat? Jaký sériový vrah nebo ohavnost pozorně poslouchali každý můj pohyb, každý nádech, čekající na příležitost aby se ukázali a stáhli mě sebou a roztrhali mě?
Povzdechl jsem si.
Můj úsudek se musel začínat mlžit ve věku třiceti tří. Rozsvítil jsem světlo a igbnoroval jsem lehký třas mých rukou. Ulevil jsem si a umyl si ruce, strach pomalu odezníval. Uklidněně jsem si oddechl a otočil jsem se k odchodu. Když jsem zhasnul světla, podíval jsem se přes rameno.
Zpoza závěsu se po mě natahovala dlouhá stínová ruka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama