He is there by Erebella

17. září 2012 v 19:45 | MaDKilleR |  Creepypastas

První z té stránky co jsem překládala


Vidíte ho, jen tak stojí. Cítíte ho, to hnijící maso. Temnota ho moc neskrývá, ale dělá ten zjev akorát děsivějším. Nechceš nic víc jak utéct do své postele a zapomenout na tu děsivou podívanou. Divíš se proč tam jen tak stojí, noc za nocí. Nevypadá to, že by se někdy něco změnilo.
Každou noc ho slyšíš plížit se blíž. Slyšíš jeho kroky, první vzdálené a pak přímo před tvými dveřmi. Štiplavý zápach dávno mrtvého masa se line z pod dveří a při každém nádechu hrozí, že tě udusí. Chceš křičet, ale neuděláš to ze strachu že by tě mohl slyšet, ale víš, že je to zbytečné.
Ví že jsi tam a ty víš, že on to ví. To je část toho, co tě přivádí k šílenství. Ví, že to víš, a je spokojený když tě může nechat topit se ve vlastním strachu. Ptáš se sám sebe co jsi udělal, že sis vysloužil jeho děsivou přítomnost. Byla to vražda tvé matky? Určitě ne, ta děvka si zasloužila zemřít. Bylo to tenkrát, když jsi odmítl pomoct umírající ženě? Ne, byla stará a stejně by zemřela. Mohlo to být tenkrát, když jsi se obrátil zády ke své dceři a nechal útočníky ať si s ní užijí? Samozřejmě že ne, stejně to byla jenom malá kurva.
I když jsi neudělal nic, čím by sis vysloužil jeho přítomnost, byl tam. Pořád. I přes pár okamžiků oddechu v denním světle, ten zápach se vsákl to dvého oblečení, možná dokonce i do každého póru tvé kůže. Nikdy jsi nebyl úplně sám.
I uvnitř bílých stěn tvé jediné svatyně, je tam. Před dveřmi. Vidíš ho a cítíš ho. Muži v bílých pláštích ti říkají že je jen v tvé hlavě, že na tebe dolehla tíha tvých činů a že jsi se psychicky zhroutil, ale ty víš, že lžou. Jsi až moc chytrý na to, abys jim na to skočil. Nikdy jsi nelitoval svých činů, takže musel být vyslán jako trest za to, že ses nechal chytit. To musí být ono!
Pořád ho vidíš za dveřmi. Stojí tam, jako každou noc. Ale počkat... teď je to jiné. Vidíš jak se klika od dveří pohybuje a když tě zápach rokládající se kůže a kostí zaplaví, je tam. Vedle tebe, sleduje tě, zabíjí tě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miky Miky | E-mail | Web | 21. listopadu 2012 v 18:48 | Reagovat

Příběh hezký,ale můžeš PROSÍÍM opravit nevipadá to, na nevYpadá to?

2 MaDKilleR MaDKilleR | Web | 21. listopadu 2012 v 22:00 | Reagovat

[1]: Dík za upozornění xD snažím se chyby nedělat, někdy to ale uteče xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama