Leden 2013

Vaše příběhy

11. ledna 2013 v 22:32 | MaDKilleR |  Original CZ
Pokud máte nějaký děsivý příběh, báseň, skutečnou událost, nebo něco podobného a chtěli byste ho zveřejnit, můžete ho poslat na SweetNightmares@seznam.cz
Stačí do předmětu napsat "příběh" "povídka" nebo něco podobného. Taky napiště jméno nebo přezdívku, ať vás můžu napsat jako autora ^_^

That Weird Feeling

10. ledna 2013 v 16:37 | MaDKilleR |  Creepypastas
Máte občas ten divný pocit jako by vás někdo sledoval? Samozřejmě že ano, každý ho občas máme. To protože to tak je, celou dobu. Někdy to odsuneme stranou jako výplod naší fantasie. Někdy se to snažíme vytěsnit z hlavy. Pravdou je, že vás něco pozoruje, celou dobu, bez ohledu na situaci.
Můžete si nalhávat že tam nic není, můžete si říkat cokoliv abyste se uklidnili. Možná je to démon, možná duch zemřelé milované osoby. Možná to jen chce přítele.
Ale pamatuje, něco vás sleduje.
Něco vás sleduje v okamžiku, kdy čtete tento text. Potkal jsem tu věc co mě sledovala, vy teď potkáte tu, co sleduje vás.

Podívejte se za sebe...

The Rake

2. ledna 2013 v 16:33 | MaDKilleR |  Beings
Kdo je The Rake?

Bytost podobná člověku, ale s pohybuje se podobně jako pes. Má ostré drápy a tesáky. Jeho přítomnost je většinou doplněna těžkým dýcháním, šepotem a hlasitým vrčením. Narozdíl od Slendermana neoovlivňuje jeho přítomnost electronická zařízení.
Lidé kteří se s touto bytostí setkali, popisují různé pocity, extrémní traumata, strach, nepohodlí i dětskou zvědavost a hravost.
Co přesně je The Rake zač není jisté, ale jsou různé teorie o tom, že je nějak "příbuzný" se Slendermanem.


Údajné dopisy lidí kteří se s ním setkali

Dopis na rozloučenou 1964
Zatímco se připravuji na smrt, mám pocit, že musím popřít svou vinu na bolesti kterou tímto činem způsobím. Je to jeho vina, nikoho jiného. Jednou jsem se probudel a cítil jsem jeho přítomnost. a jednou jsem se vzbudil a viděl ho. Naposledy jsem se vzbudil a slyšel jeho hlas a podíval se mu do očí. Nemůžu spát, mám s trach z toho, co by mohlo následovat. Nemůžu se už niky probudit.
Sbohem

Dopis byl nalezen v dřevěné krabičce, ve které byly také dvě prázdné obálky a pak dopis bez obálky kde se psalo:
Drahá Linnie,
Modlil jsem se za tebe, protože řekl tvé jméno.

Zápis z deníku 1880 (přeloženo ze španělštiny)
Zažil jsem ten největší teror. Zažil jsem ten největší teror. Zažil jsem ten největší teror. Když zavřu oči, vidím ty jeho. Jsou prázdné. Černé. Viděly mě a probodly mě. Jeho vlhké ruce. Nemůžu spát. Jeho hlas (nečitelný text)

Deník námořníka 1691
Přišel ke mně když jsem spal. Od noh postele jsem cítil jeho přítomnost. Vzal vše. Musíme se vrátit do Anglie. Nesmíme se sem na jeho rozkaz vrátit.Have you ever seen the Shadows dance?

2. ledna 2013 v 14:40 | MaDKilleR |  Creepypastas
Viděl jsi někdy tančit stíny?
Pravděpodobně ne. Je zapotřebí správné osoby, nemůžeš se tak narodit.
Chce to úsilí.
Chce to čas.
Musíš žít, abys je viděl.
Ne dýchat dovnitř, ven, dovnitř, ven. Dokonce ani být perfektně hodný. Ani dokonalý. Tihle lidé nikdy neuvidí stíny tančit.
Abys byl tím správným člověkem, musíš se dívat z pohledu někoho jiného. Ujdi míli v cizích botách. Buď hodný a něžný. Buď krutý a brutální. Přežij a zabij. Trp a způsob utrpení. Zachraň život. Nech se zachránit.
Žij. Miluj. Buď milován. Lži. Nech si lhát. Zlom srdce. Měj zlomené srdce. Zažij skutečný teror a skutečné uvolnění.
Roztříšti svůj život.
A posbírej střepy.
Až to dokončíš , budeš starý a šedivý. Netrap se tím. Nikdo nemůže dojít na konec cesty jako mladý.
Vyjdi na zahradu, pravděpodobně s partnerem a dětmi, jestli je máš.
A pozoruj, jak stíny tančí.